Rozprávajte sa


Je veľmi veľa vecí, o ktorých muži neradi hovoria. Nehovoríme, že neexistujú utáraní muži, no povedzme si to jasne, ak existuje pohlavie, ktoré je ukecané skutočne najviac, tak sú to určite a bez debaty ženy. Ženy sú jednoducho predurčené na to, aby rozprávali. Aby tvorili nejaké kruhy, v ktorých si môžu vymieňať rôzne názory, hovoriť o veciach, o ktorých muži rozprávajú len veľmi neradi a môžu sa medzi sebou radiť a sťažovať sa. Chlapi to takto necítia a väčšinou sa skutočne nechcú rozprávať o ničom. Verte tomu, že presne takto to jednoducho je, aj keď máte pocit, že váš muž vám bude hovoriť všetko. Nebude.

představení
 
Ak o niečom majú muži naozaj veľmi veľkú nechuť hovoriť, tak je to práve sex. Hlavne vtedy, ak sa práve v ňom nachádza nejaký problém, ktorý by ste chceli vyriešiť a postaviť sa mu. Je naozaj problematické nájsť nejaké riešenie, keď sa s vami váš partner odmieta rozprávať.
 
Ak má problém s erekciou, je jasné, že sa to bude snažiť zahrať do autu. Bude sa tváriť, že to vlastne nič nie je a že absolútne nepovažuje za potrebné to riešiť. No samozrejme, že vy viete svoje, prečo by ste sa k tomu nemohli vyjadriť? Ako jeho partnerky sa to predsa týka aj vás. Musíte však najprv prísť na to, prečo vôbec takáto situácia vznikla a aké riešenie môžete skúsiť potom? Ako však prísť na príčinu, keď sa s vami váš partner odmieta rozprávať? Najprv musíte zistiť či je to dôvod psychický, alebo fyzický. Je jasné, že sú medzi nimi naozaj veľké rozdiely a taktiež sa rozlične hľadajú riešenia.
 
ano

Nemusíte sa však obávať toho, že už budete bez sexu. Verte tomu, že sa vždy dá nájsť nejaké riešenie. Musíte však vášho partnera doslova donútiť k tomu, aby s vami spolupracoval. Je jasné, že sa mu o tom nechce rozprávať. Ale musí. Skúste ho nejako presvedčiť a uvidíte sama. Zvládnete to, keď budete obaja chcieť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup