Peniaze a ich sila

Peniaze hýbu svetom a všetci to dobre vieme. Hoci sú ľudia, ktorý sú skromný a nepotrebujú toho veľa, sú aj taký, ktorý chcú mať množstvo peňazí. Majú jednoducho vysoké nároky a istý životný štýl. Ľudia si zvykli na to, že si môžu čokoľvek dovoliť. Káva každý deň s kamarátkou v meste, či dobrá večera s priateľom. To všetko niečo stojí. Ak si na to zvyknete je len ťažké sa toho vzdať a ani by ste neverili koľko vás to bude stáť peňazí.

kalkulace

Poďme teraz už ale trochu konkrétnejšie. My ženy sme v poslednej dobe podľahli rôznym procedúram, ktoré nás robia krajšími. Používame množstvo kozmetiky a taktiež navštevujeme rôzne salóny krásy. Je jedno či už ide o naše vlasy, pleť, nechty alebo postavu. Možností je neskutočne veľa a všetko je veľmi finančne náročné. Úplne bežné je nechať si urobiť umelé nechty, riasy, či vlasy. Za toto všetko dáte neskutočné peniaze.

Zvykli sme si využívať procedúry na zničenie celulitídy, či iné podobné na vyhladenie, skrášlenie pleti. Využívame umelé opaľovanie sa aby sme mali krásnu farbu aj počas zimy. Toto je len malá časť. Upravujeme si obočie, napichujeme pery, bielime zuby. Nároky na krásu v dnešnej dobe sa veľmi zmenili. Neviem úplne vyjadriť svoj názor na túto tému. Je to veľmi diskutabilné, či to je alebo nie je správne. Ja sa držím pravidla, že všetko by sme mali robiť s mierou.

karta platební

Ak chceme žiť takýto život a mať toto všetko k dispozícii, musíme mať aj veľa peňazí. Zvyknúť si na ich silu je veľmi príjemné. Nehovoriac o tom ako my ženy rady nakupujeme a obliekame sa podľa najnovších trendov. Nikdy nie je dosť topánok, kabeliek či šiat. Aj to niečo stojí. Ďalej strava, v poslednom čase bio,raw a tá teda stojí veľmi veľa. Nech už je to čokoľvek, táto doba nám prináša množstvo vonkajších impulzov na míňanie peňazí. Zábavou sa stalo navštevovanie nákupných centier, čo podľa mňa nie je úplne v poriadku.