Lacné verzus strieborné


Nechcete do šperkov investovať veľké peniaze, no na druhej strane už nemáte nervy na to, že sa vám každý náhrdelník či náramok rozpadne po dvoch mesiacoch nosenia? V tom prípade je pre vás riešenie viac než jasné. Nekupujte si lacnú bižutériu, ale strieborné šperky, ktoré sú lacné, vyzerajú výborne a vydržia roky rokúce.

Žena s farebnou manikúrou má na ruke zlaté s strieborné šperky
 
Drahý kov ako každý iný drahý kov
Striebro je drahý kov ako každý iný. Áno, ak by sme ho porovnali so zlatom, má určite kratšiu. To však neznamená, že sa rozpadne alebo poškodí už po krátkom nosení. Strieborné šperky vám pri plnom zdraví vydržia skutočne dlhé roky. Navyše stačí, ak im budete venovať aspoň trošku pozornosti, môžu vám pokojne poslúžiť rovnako dlho ako iné – drahšie – drahé kovy.

Strieborné náušnice s korálkami v krabičke
 
Postarajte sa o nich
Ako sa správne postarať o strieborné šperky? Úplne normálne a hlavne jednoducho. Stačí ich skladovať tak, aby neboli pomotané, pokrútené a pozasekávané o seba. Striebro je pomerne dosť náchylné na poškriabanie, preto by ste aj prstene a iné kúsky, ktoré sa nemôžu zamotať, mali držať oddelene, ideálne v samostatných krabičkách. Raz za čas ich môžete samozrejme pretrieť špeciálnymi vatičkami a čistenie striebra a ak sa vám na retiazke či náramku poškodí jedno z očiek, nechajte si ho čím skôr opraviť.

Strieborný tenký prsteň s kamienkami
 
Lacné a kvalitné
Cena strieborných šperkov je v porovnaní s ostatnými drahými kovmi skutočne neporovnateľná. Náramky či náušnice si kúpite pokojne už od piatich eur. V akciách niekedy narazíte aj na lacnejšie kúsky. Aj pri nižšej cene strieborných šperkov však platí, že sú rovnako kvalitné. Samozrejme, isté rozdiely v kvalite by sa našli, no nie sú tak podstatné, aby ste si s nimi nejako extrémne lámali hlavu. Takže, milé dámy, ale i páni, namiesto toho, aby ste vyhadzovali peniaze za lacnú bižutériu, si radšej začnite kupovať kvalitné, no dostatočne lacné striebro.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup