Dámske kabáty – čo bude v móde túto zimu?

Zima je už za rohom. Slnečné letné dni sú nenávratne preč a nám neostáva nič iné, než si dostatočne pripraviť šatník a chrániť sa tak voči dlhým, chladným a tmavým dňom, ktoré nám budú robiť spoločnosť niekoľko nadchádzajúcich mesiacov. Základným doplnkom ženského šatníka sú dámske kabáty. Predstavujú elegantnejší kúsok, ktorý sa hodí nielen na formálne udalosti, ale aj na bežný pracovný deň. Dámsky kabát je jednoducho vec, ktorá vám nesmie chýbať.

kabát

V akom kabáte tento rok určite zaujmete?

Tak, ako každý rok, aj tejto zime budú vládnuť určité trendy. Pred pár rokmi boli v móde kabáty v tmavších odtieňoch, ktoré mali masívnu kožušinu. Už minulú zimu sme boli svedkami toho, že sa do obchodov začali nenápadné vkrádať kabáty vo svetlých farbách. Úplným vrcholom tohtoročnej sezóny sú kabáty vo farbe šedej alebo pieskovej. Okrem toho tiež vyniká aj staroružová farba, ktorá pôsobí na prvý pohľad romanticky a zasnene. Tomuto roku vládne farba fialová – ak teda zbadáte kabát v tejto farbe, čo tak porozmýšľať nad jeho kúpou? Práve farbou zaujmete na prvý pohľad.

Dámske kabáty a ich dĺžka – je skutočne dôležitá?

Dámske kabáty sa v aktuálnych trendoch odlišujú aj na základe ich dĺžky. Kedysi sa nosili kabáty dlhé – čím viac zakryli, tým lepšie. Postupne sa však od dĺžky upustilo a šili sa kabáty výhradne krátke. Dnes sa však dlhé kabáty opäť vracajú do módy a ak nemáte kabát minimálne po kolená, ako keby ste žiaden ani nemali. Tohtoročné dámske kabáty sú výnimočné aj vďaka ich strihu. V minulosti by sme ťažko hľadali ženu, ktorá by mala kabát iný, než elegantný. Dnes sú však v móde kabáty športovejšieho charakteru a ich bežným doplnkom sa stala kapucňa.

zimní kabát

Odlíšte sa od ostatných vďaka kabátu

Dámskych kabátov je neúrekom. Ponuky obchodov sa neustále rozrastajú a aj vy si vyberiete taký, aký sa vám páči a budete v ňom vyzerať dobre. Či už chcete ísť ruka v ruke s tohtoročnými trendami alebo hľadáte niečo, čo vám dokonale sadne a budete sa v tom cítiť príjemne, navštívte stránkuhttps://www.glashgirl.sk/. Nájdete tu veľkú ponuku zaujímavého sortimentu pre ženy – od dámskeho oblečenia až po doplnky či topánky. Staňte sa výnimočnou ešte dnes.