S čím vám pomôžu profesionáli z upratovacej firmy

Dôkladné umývanie kúpeľne, toalety a kuchyne – ak chystáte rodinnú oslavu, pozývate si domov významnú návštevu alebo sa blížia vianočné sviatky a vy chcete mať byt ako klietku, púšťate sa do veľkého gruntovania. Mali by ste začať tam, kde je najviac vidieť akákoľvek nečistota, a kde o vašom vzťahu k hygiene tiež najviac informácií prezradí tamojšie prostredie, teda v kúpeľni, na záchode a v kuchyni. Tieto miestnosti žiadna vaša návšteva neprehliadne a ak budú dôkladne čisté a voňavé, bude to presne tak, ako by to malo byť. Túto prácu môžete bez obáv zveriť profesionálom, ktorí vám ušetria čas aj námahu, a vy sa medzitým môžete pustiť do inej práce.

umývanie okien

Čistenie kobercov – na dôkladné čistenie kobercov nestačí vreckový vysávač, to už väčšina ľudí dobre vie. Pokiaľ ho chcete mať naozaj dôkladne vyčistený, prenechajte čistiaci proces špeciálnemu stroju, ktorý z koberca odstráni zvyšky nečistôt, najmä zašliapaný mastný prach, rôzne škvrny, zvyšky jedál, ktoré vám na koberec upadli, rozliate víno alebo kávu a pod. Strojné čistenie kobercov od upratovacie služby v Poprade z ich vlákien dostane aj chodidlový zápach, ktorý je pre koberec typický, pokiaľ sa po ňom chodí naboso.

upratovacie práce

Umývanie okien – umyť okná na vyšších poschodiach rodinného či bytového domu je niekedy aj veľmi nebezpečné. K pádu z okien dochádza vplyvom podceňovania situácie a pri nesprávnom pracovnom postupe, a pád z okna tiež väčšinou nikto neprežije. Pokiaľ túto prácu zveríte odborníkom, môžete sa vyhnúť stresu a strachu z výšky a pokračovať ďalej v ďalšej práci, napríklad v nachystaní pohostenia na oslavu narodenín alebo na nadchádzajúce vianočné sviatky.

Leštenie nábytku a cídenie svietidiel – aj toto je možné zveriť upratovacej firme. Poradí si ľahko s akýmkoľvek nábytkom, odstráni z neho drobné nečistoty a mastnotu, trus od hmyzu a nalepený mastný prach, najmä v jeho horných vrstvách. Dôkladné čistenie vyžadujú aj svietidlá, stropné kryty alebo kryty svietidiel zavesených na stenách. Vyčistiť svietidlá sa týka aj stolných lampičiek v spálni, v detskej izbe a v pracovni pri písacom stole.

Publikováno v Web