Vyberte si strieborný šperk

Strieborné šperky sú pretrvávajúcim módnym trendom, vyrábané z drahého kovu a to práve zo striebra. Hovorí sa, že ženám najviac pristanú strieborné šperky. Striebro zvýrazňuje celkový vzhľad, keďže samo o sebe je dostatočne výrazné a nemožno si ho len tak nevšimnúť.

Strieborné šperky sa hodia na každodenné nosenie. Dostupné sú nekonečné množstvá rôznych veľkostí a tvarov strieborných šperkov. Určite si vyberiete strieborný šperk pre vás alebo pre vašich blízkych, priateľov a známych. Strieborné náušnice alebo strieborné darčeky u výborným nápadom pre vhodný darček na akúkoľvek príležitosť. Urobte radosť sebe alebo niekomu z vášho okolia. Strieborné šperky sú najviac viditeľné na tmavšej pokožke, ale aj ženy so svetlou pokožkou sa tešia obľube týchto doplnkov, hlavne ak si vyberú svoj strieborný šperk doplnený výraznejším drahokamom, ktorý krásne vynikne na ich svetlej pokožke.

strieborné šperky

Počuli ste o tom, že striebro nás dokonca dokáže chrániť pred choroboplodnými zárodkami? Takže pod jeho vplyvom, špeciálne vo vlhkom prostredí, sú baktérie eliminované a následne úplne odstránené. Pri striebre sa dá hovoriť o jeho antibakteriálnych účinkoch, ktoré boli známe už v období stredoveku a striebro sa ľudia chránili pred morom a inými epidémiami.

Tento drahý kov je však známy už od staroveku. Už v dávnej minulosti sa z neho vyrábali nielen šperky, ale aj množstvo iných predmetov, ako napríklad strieborné mince, strieborné nádoby, taniere, poháre a podobne.

strieborný prsteň

Strieborné šperky sú oproti šperkom zo zlata alebo z platiny cenovo výhodnejšie. Vyžadujú si pravidelné dôkladné čistenie, keďže na vzduchu oxidujú a černejú.

Vyberte si aj vy z našej ponuky strieborný šperk, doprajte si s jeho pomocou skrášlenie a dotvorenie svojho zovňajšku a vôbec celkového pôsobenia a vyžarovania vami do okolia. Dotvorte svoj vzhľad a cíťte sa výnimočne, očarujúco a krásne. Strieborné šperky zaručene zvýšia váš šarm a pôvab a dodajú aj obyčajnému dňu nový a jedinečný nádych.