LED panely

Úspornejšia, žiarivejšia, lepšie vyzerajúca náhrada za klasické žiarovky. Reč je o LED paneloch, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi vyhľadávanou alternatívou bežných lámp. Tým, že využívajú LED technológiu, vám ušetria aj nejaké to euro, majú viacero možností uchytenia a ešte aj dobre vyzerajú. Čo viac si priať? Podľa môjho názoru v dnešnej dobe ľudia pri výbere osvetlenia už nad iným ako LED osvetlením ani nerozmýšľajú. A dobre robia. Prečo nemať viac svetla za menšiu spotrebu, keď to ide? Pomocou LED technológie viete ušetriť až 80% elektrickej energie.

LED panel obdĺžnik

Ako sme už vyššie spomínali, možností uchytenia je viacero. Presnejšie ide o podhľadové panely, závesné panely, vstavané panely a prisadené panely.

Podhľadový panel je z týchto štyroch systémov najmenej komplikovaný čo sa montáže týka. Panely nájdete v štandardných rozmeroch, aby bolo možné ich osadenie do kazetových stropov. Tieto panely môžete nájsť v okrúhlom, štvorcovom alebo obdĺžnikovom prevedení. Čo sa rozmerov týka, k dispozícii sú rozmery, ako 60x60cm, 119,5×29,5cm, 119,5×59,5cm a mnohé iné. stačí trochu hľadať.

Závesný panel obsahuje výkonnejšie výkonnejšie LED panely a je vhodný do vysokých miestností, kde je možné ho pomocou laniek, ktoré bývajú súčasťou balenia, zavesiť nižšie. Taktiež sa hodí ako svietidlo nad kuchynský stôl, kde vyzerá naozaj dobre. Takéto svietidlo nájdete v štvorcovom a obdĺžnikovom prevedení, v troch farebných variantoch a taktiež v niekoľkých rozmeroch.

Vstavaný panel sa uchytáva pomocou pružiniek do montážneho otvoru. V ponuke sú kruhové a štvorcové varianty a na výber máte z troch farieb, jedenástich rozmeroch a dvanástich možnostiach výkonu. Takže si vyberie naozaj každý.

Prisadené panely sú panely vhodné na priame uchytenie na stenu alebo strop pomocou kovových úchytiek alebo magnetov, ktoré bývajú súčasťou balenia. Nájdete v ponuke menej výkonné panely, ktoré sú vhodné na chodbu, ale aj výkonnejšie panely určené na osvetlenie hál, kancelárii a väčších priestorov. Vyberať môžete zo štyroch farebných variantov, výkon je k dispozícii od 6W až do 40W. V tomto prípade môžete nájsť aj model, kde si môžete farbu prispôsobiť podľa seba. Rozmery a tvary sú už tradične rozmanité a je naozaj pestrý výber.

LED panel

Na internete nájdete ponuku mnoho obchodov, no ja vám dávam do pozornosti práve stránku, pretože majú naozaj širokú a rozmanitú ponuku LED panelov, ale aj iných osvetlení.

LED panely https://www.ledprodukt.sk/63-led-panely sú naozaj pekná, cenovo dostupná a výkonná možnosť na osvetlenie naozaj akéhokoľvek priestoru. Výhodu šetrenia pocítite takmer ihneď.

Publikováno v Nezařazené