Vzrušenie sa dá zažiť aj bez sexu, iba pri príjemných dotykoch masérky

Erotická masáž je možnosť, ako prežiť vzrušujúce chvíľky bez sexu, no predsa s erotickým podtextom. Salóny ponúkajú široké spektrum druhov masáží, ktoré sú veľmi príjemné, ale aj veľmi vzrušujúce, vďaka nim prežijeme chvíle relaxu, slasť aj úplné vypnutie mysle. V podtexte erotickej masáže sa skrýva pôžitok a vzrušenie na všetkých úrovniach zmyslov človeka. Vykonávať ju bude profesionálne vyškolená masérka, ktorá ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne, na základe požiadaviek a zvoleného typu masáže. Tantrické masáže sa stali vyhľadávané hlavne kvôli spomínaným prílevom erotickej energie a slasti, prežívajúcej počas masáže.

Aj hlavu si dokonalo vyčistíte

Nepoznaná sexuálna energia je ten činiteľ, ktorý charakterizuje podstatu tantrickej masáže, vykonávanej v príjemných podmienkach, v priestoroch s exotickou vôňou a relaxačnou hudbou. Staroveké tanrické umenie spája ducha s telom do jedného celku a poskytuje masaz eroticka všetky rozkoše v jednej masáži. Rozprúdi mýtickú energiu v celom tele, zmyselné dotyky prebudia energetické pole tela až po celkové uvoľnenie celého organizmu.

Odbúranie stresu je dnes téma, ktorú riešime všetci, hektické dni sú semeniskom možných duševných, ale aj telesných problémov, no je potrebné zasiahnuť skôr ako sa prejavia na plno v psychických či iných zdravotných ťažkostiach. Každý z nás je potenciálny zákazník, pretože žijeme v rýchlej dobe a nároky sú veľkým tlakom, ktorému musíme odolávať.

Meditácie majú svoj význam

Do salóna sa dá objednať aj online, vyberiete si masáž aj masérku a dostavíte sa do salóna, kde vás privítajú šálkou kávy alebo čaju, dajú vám sárong na prezlečenie a po sprche môže začať samotný rituál. Na konci si môžete oddýchnuť a odchádzať budete s pocitmi slasti, vzrušenia a úplného uvoľnenia všetkých zmyslov, ale aj organizmu. S malým darčekom sa s vami rozlúčia a vy budete odchádzať s čistými myšlienkami.

Publikováno v Web