Zem čo vás uchváti

Bulharsko je jednou z najkrajších krajín, ktorá na svete existuje. Jej krásy fascinujú nejedného turistu. Turisti sem jazdia často. Dôvod je úplne jasný a jednoduchý. Bulharsko je totiž krajina, ktorá naozaj očarí úplne každého. Ale čo sa budeme rozprávať, je to tiež krajina, v ktorej je dlhodobo bezpečné.

more

A čím vlastne dokáže návštevníkov a turistov tak veľmi pohltiť?

Bulharsko je jednoducho úžasné a na rozdiel od ostatných krajín vyniká svojou nádhernou atmosférou. Bulharsko ma úplne nadchlo, keď som sem išla na dovolenku s dedom a babičkou úplne prvýkrát. V tom čase mi bolo asi tak šesť rokov, nepamätám si to presne. Čo si ale pamätám, je to, že som si dovolenku užívala plnými dúškami a bola som nadšená z tamojších ľudí, ktorí tam žili. A bola som nadšená hlavne z atmosféry, ktorá tu bola. Ľudí sa nikam neponáhľali, správali sa prirodzene, ústretovo a keď ste mali nejakú otázku, vždy vám radi pomohli. A toto presne ma na Bulharsku baví. A nie je to samozrejme jediná vec.

zapad

Okrem toho, že ma Bulharsko úplne nadchlo, tu mám tiež spomienky, na ktoré nikdy nezabudnem a nikto mi ich z hlavy ani nevymaže. Bola som tu s dedom a babičkou dvakrát a za tú dobu som si túto krajinu neskutočne obľúbila. Dúfam, že sa sem raz budem zase mať možnosť vrátiť a znova tú atmosféru nasať. Raz som už dokonca premýšľala aj o tom, že by som sa sem presťahovala a bývala tu. Pretože Bulharsko ma úplne očarilo. A kto vie, možno sa mi to raz aj podarí. Z Bulharska mám aj fotky, ktoré si čoskoro vytlačím a vystavím si ich niekam na stôl, aby som tieto spomienky mala dennodenne na očiach. Ak uvažujete o dovolenke nad Bulharskom, určite do Bulharska choďte. Je to výborná investícia a na tejto dovolenke v Bulharsku si aj stopercentne oddýchnete a budete mať potom plno energie a sily na ďalšie dni. A jaká je v Bulharsku mena?