Suchá a citlivá pleť si vyžaduje špeciálnu starostlivosť, najmä v zimných mesiacoch

Pokožka nás chráni celý život a my sa o ňu potrebujeme patrične starať. Vekom a okolitými vplyvmi pokožka stráca na elasticite a vysúša sa, čo sa môže prejaviť rôznymi prejavmi ako sú začervenanie, šupinatenie, svrbenie a podobne. Aby sme predchádzali takýmto prejavom, je nutné používať kvalitné kozmetické prípravky, ktoré obsahujú potrebné zloženie prírodných ceramidov. Ceramidy sú molekuly lipidov, ktoré vytvárajú na pokožke ochrannú bariéru a tým ju chránia.

krem cerave

Sú prirodzenou súčasťou našej pokožky, no ako bolo spomenuté, vekom a okolitými vplyvmi pokožka o tieto ceramidy prichádza a preto je nutné ich dopĺňať aplikovaním produktov s ich obsahom. Takýmito prípravkami podstatne zvýšite ich obsah na pokožke a zároveň sa Vám tá krásne hydratuje, čo obnoví aj jej elasticitu, pružnosť a zdravý vzhľad. S touto dokonalou starostlivosťou o Vašu pleť Vám pomôžu výrobky značky CeraVe. Sú to vysokokvalitné kozmetické doplnky, ktoré Vám dokonale pomôžu dať Vašu pleť opäť do poriadku pomocou vysokého obsahu ceramidov a ďalších potrebných ingrediencií ako sú kyselina hyalurónová, glycerín a cholesterol. To sú všetko látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v našom tele respektíve v pokožke. Zbavia Vás suchej a popraskanej pleti, zvýšia jej hydratáciu a stimulujú pokožku k prirodzenej tvorbe lipidov.

Ceramid 1, ceramid 3 a ceramid 6=II, mastné kyseliny a fytosfingozín spoločne napomáhajú tomu, že látky obsiahnuté v produktoch CeraVE krém sa postupne uvoľňujú, vďaka čomu je Vaša pokožka hydratovaná počas celého dňa a tým je aj počas celého dňa chránená. Toto unikátne zloženie ceramidov je obsiahnuté vo všetkých výrobkoch CeraVE. Výrobkov od CeraVe je celý rad, stačí si len vybrať a užívať si príjemnú starostlivosť. Pokiaľ ste ešte neskúsili produkty od CeraVe, je na to najvhodnejší čas, preto Vám radi ponúkneme na začiatok čistiaci a hydratačný produkt v tejto skvelej značne. Ako prvý Vám ponúkame – čistiaci gél CeraVe Cleansers. Jedná sa o kvalitný penivý čistiaci gél pre normálnu až mastnú pleť, ktorý Vašu pokožku zbaví prebytočného mazu a nečistôt bez toho, aby ju akokoľvek narušil. Taktiež je veľmi vhodný na odstránenie make-upu.

cerave krem

V druhom rade sa jedná o veľmi príjemný hydratačný krém na tvár a telo – Moisturizers.

Je vhodný pre suchú až veľmi suchú pokožku, obsahuje:

  • kyselinu hyalurónovú
  • patentovanú technológiu MVE s postupným uvoľňovaním počas 24 hod.
  • esenciálne oleje

Všetky tieto produkty sú bez parfumácie a iných agresívnych radikálov a ich aplikácia je veľmi jednoduchá no účinky na pleť nevyčísliteľné.