Nová spálňa podľa domových dizajnérov


 Rozmýšľate že prerobíte svoju spálňu , môžete sa jednoducho inšpirovať vďaka týmito nápadmi ktoré sú podľa svetových interiérových dizajnéroch .

ložnice
 
1.       Ak máte radi kvetiny môžete svoju spálňu zmeniť na kvetinový raj. Stačí pár tapiet s týmto vzorom a pár doplnkov a spálňu máte zmenu raz dva.
 
2.       . Druhým nápadom je Španielska spálňa plná luxusu. Môžete svoju posteľ vymeniť za veľkú teda za posteľ zo záclonami  a interiér doladenie v nádychu čiernych farbách. Toto ladenie Vám prinesie moderný dizajn spojenú s exotickou  krajnou.
 
3.       Táto spálňa bude opačná. Namiesto čierne , použité šedú. Dizajnéri sa inšpirovali podľa tejto farby a vytvorili 10 odtieňov šedej kde je všetko zostavené z tejto farby. Teda od stien až po samotnú posteľ cez ďalšie dekorácie ktoré vo svojej spálni máte.
 
4.       .Zelená farba je farbou jari. Práve preto si môžete zvoliť aj túto farbu keďže sa jar práve začína. Pozor však aký odtieň zelenej použijete. Odporúča sa použiť bledo zelená , a ak by Vám príliš zelenej vadilo , môžete ju skúsiť skombinovať z bledou farbou.

pokoj
 
5.       Táto spálňa sa Vám bude páčiť. Avšak ťažkú je ju opísať. Ide o hranie sa z geometrickými tvarmi v ktorých môžete použiť ľubovoľne farby aké sa Vám páčia. Táto kombinácia zmení Vašu spálňu na dizajn ktorý ste doposiaľ ešte vo svojej spálni nemali. 

koupelna
 
6.       Teraz sa zameriame trochu na posteľ. Tá je určená na každodenný odpočinok a práve preto by mala byť najluxusnejších časťou celého bývania. Ak chcete aby Vaša posteľ bola pohodlná , musíte začať od matracov. Tie by mali byť mäkké a samozrejme pohodlné. Je jedno aké vankúšiky používate , teda aký majú tvar a farbu , hlavne sa musí na nich dobre spať. Teda nemali by byť taktiež tvrdé , a ak sú môžete si pri nich zničiť krk , chrbticu a stavce. Preto sa odporúčajú vankúši ktoré sú zdraviu prospešné a vhodné na spanie.