Audio Knihy v Google Play


Okrem hier aplikácií či filmov v si mohli zakúpiť IKEA ktoré ste si mohli prečítať v E booku. No tentokrát prichádza ďalšia novinka ktorá súvisí práve z knihami . Poďme sa pozrieť na to akú novinku sa bude jednať A čo si pre nás Google pripravil.
 sova s tabletem
·         Vráťme sa späť ku knihám. Novodobý spôsob čítanie kníh vo vašich smartfónoch či tabletov alebo čítačkách kníh. Knihy ste si mohli zakúpiť za celkom prijateľné ceny A mali ste možnosť ušetriť čas na zakúpenie knihy ale aj ste ušetrili svoje  peniaze. Google Som vymyslel ďalšiu ktorá sa bude páčiť veľmi veľa ľuďom. Tentokrát si môžete zakúpiť audio  knihu .
 
Avšak problém nastáva pri samotnom sa kupovaní. Audio knihu si môžete zakúpiť v dvadsiatich piatich krajinách ale na Slovensku v zatiaľ táto možnosť nie je. To však nemôže byť žiadny problém. Ak máte Google asistenta môžete dať príkaz Ok book , reader my book kde si môžete svoju stiahnutú audio knihu prečítať. Existuje Však aj iná možnosť. Ak si chcete zakúpiť audioknihu Stačí si predstaviť v účet na anglicky a audioknihu si môžete jednoducho zakúpiť. Avšak len v anglickom jazyku.
 otevřená kniha
·         Pre tých ktorí nevedia po anglicky to môže byť problém.  No časom sa aj my dočkáme aktualizácie a budeme si môcť zakúpiť takúto audioknihu z obchodu Play. Zatiaľ však nie je známe kedy táto aktualizácia má prísť. Cena je istá. Google bude totižto lákať na 50 percentné zľavy čiže cena audio knihy sa môže pohybovať od päť do 20 dolárov, čo Prepáčte asi 18 dolárov. Čo nie je až tak príliš veľa. Pre tých čo radi čítajú na vzdelávaní sa si môžu Takúto knihu zakúpiť bez toho aby navštívili kníhkupectvo pretože si môžete zakúpiť knihu v podobe audio knihy priamo cez obchod Play cez váš smartfón alebo tablet.  Tak čo myslíte že bude predaj audioknih úspešný ? Podľa môjho názoru si myslím že ľudia veľmi radi čítajú a budú si kupovať Knihy ktoré ich bavia a vypočuj si ich v novodobej podobe.

Publikováno v Web