Nezabudnuteľná dovolenka v Egypte

Medzi najdlhšie rieky sveta patria rieky Amazonka a Níl. Obidve rieky sú fascinujúce a poskytujú nekonečné množstvo možností na cestovanie do ich okolia a spoznávanie ich povodia. Pre milovníkov histórie bude veľmi zaujímavá práve rieka Níl, ktorá pre ľudstvo odjakživa zohrávala obrovskú úlohu. Jej dĺžka je približne 7000 km, a preto právom bojuje o prvenstvo najväčšej rieky sveta. Preteká cez krajiny Rwanda, Burundi, Tanzánia, Uganda, Etiópia, Južný Sudán, Sudán a samozrejme cez krajinu, ktorá je s Nílom najviac spájaná, čiže cez Egypt. Pre Slovákov je Egypt už veľmi dlho naozaj dostupnou destináciou, ktorú si každé leto vychutnávajú tisícky dovolenkárov.

plavba riekou

Tropické počasie a úžasne teplé more si môžete vychutnať aj Vy. Návštevou fascinujúcich pyramíd si vytvoríte nezabudnuteľné spomienky na túto históriou dýchajúcu krajinu. Vieme si predstaviť, že pred cestou Egypta ste nadšení a neviete sa dočkať odletu na Vašu vytúženú dovolenku. No aj pri všetkom tom preddovolenkovom zhone by ste nemali zabúdať na Vašu bezpečnosť. Ochranné krídla počas Vašich ciest Vám už dlhé roky poskytuje poisťovňa AXA a jej spoľahlivé cestovné poistenie. Cestovné poistenie od AXA si môžete vybaviť online, čiže sa nemusíte obávať, že budete strácať Váš drahocenný čas vybavovaním poistenia na pobočke poisťovne.

egypt

Objednávku cestovného poistenia zvládne naozaj každý. Stačí, aby ste si na stránke www.axa-assistance.sk vyplnili Vaše osobné údaje a údaje ďalších osôb, ktoré chcete poistiť. Následne si vyberiete typ cestovného poistenia podľa toho, do akej miery chcete byť chránení. Pre najväčšiu bezpečnosť na cestách Vám odporúčame cestovné poistenie Excelent. V prípade liečebných nákladov je krytie tohto poistenia až neuveriteľných 20 000 000€. Cestovné poistenie Excelent zahŕňa aj poistenie zodpovednosti za škodu – zdravie až do výšky 250 000€, ale aj poistenie za následné finančné škody do výšky 35 000€. S poistením Excelent máte automaticky poistenú Vašu cestovnú batožinu, ale aj domácich miláčikov.