Poistenie pre cestovanie.

Ak ste narazili na až sem, tak pravdepodobne hľadáte nejaké poistenie na cestovanie. A dostali ste sa na správne miesto pretože AXA cestovné poistenie ponúka rôzne cestovné poistenia, ktoré vás “ochránia” počas cestovania. Nezáleží na tom z akých dôvodov cestujete. Môže to byť pracovne alebo len nejaká dovolenka. Či už do rovnakej krajiny alebo do zahraničia. Vždy existuje nejaký poistný plán ktorý vám bude vyhovovať. Každopádne stop rečiam, a poďme sa pozrieť na to, čo vás zaujíma a to sú cestovné poistenia. Cestovné poistenie na 1 cestu. Toto poistenie sa zameriava len na jednu cestu a na určité obdobie.

Zájazd do zahraničia

Toto poskytuje poistenie v prípade že sa stane niečo nečakané ako napríklad zrušenie cestovania, strata batožiny, zdravotné problémy a iné. Ročné cestovné poistenie na viac ciest. Poistenie sa vzťahuje na viac ciest v priebehu roka a poskytuje nepretržitú ochranu na všetkých cestách na ktoré pôjdete. Schengenské cestovné poistenie. Toto poistenie je už povinné ale len pre ľudí ktorí sa chystajú navštíviť schengenské priestory. Poskytuje poistné pre prípad lekárskej pohotovosti, zrušenia cesty a iných neočakávaných udalostí. Cestovné poistenie na lyžovanie sa viaže a je určené len pre lyžiarov a snowboardistov.

Exotická krajina

Poskytuje krytie keby náhodou sa stane nejaký úraz, krádež vybavenia a pod. Poistenie pre turistov je ideálne pre cestovateľov a turistov. Poskytuje krytie v prípade nečakanej lekárskej pohotovosti, zrušenia zájazdu… Poistenie na služobné cesty je určené pre obchodných cestujúcich a poistí vás pri prípadnej strate batožiny, zdravotných problémoch… Všetky poistenia sa samozrejme dajú upraviť a vylepšiť podľa vašich potrieb aby vám čo najlepšie vyhovovali. Ak sa chystáte niekam ísť a chcete sa nejako poistiť, určite nečakajte a objednajte si nejaké cestovné poistenie teraz.