Kabelkové ošiale tohto roka

Milé dámy, zimné prerábanie v dome a jarné upratovanie už máte za sebou a preto je čas myslieť na seba a svoje vášne. V prípade, že medzi tie vaše patria kabelky, sú nasledujúce riadky určené práve pre vás. Skúste si vybrať z tohtoročných trendov a urobiť si tak radosť.

kabelka

Jednoduchosť dávno vyšla z módy. Dnes sa nosia kabelky blaznivé, zaujímavých tvarov, ktoré prekvapia vaše okolie. V prvom rade si treba vyberať z prírodných materiálov ako je koža a semiš. Často sú doplnené kožušinami, ktoré nechýbajú na žiadnom dizajnérskom kúsku. Zvieracie motívy sa začínajú zjavovať v módnom priemysle takmer všade, výnimkou nie sú ani kabelky. Veľmi zaujímavé sú priehľadné kabelky, v ktorých je vložené len malé vrecúško na utajované drobnosti.
Pred letom sa do popredia tlačia hlavne neónové farby, ale aj klasika v podobne čiernej a bielej. Vo vašej zbierke by nemali chýbať ani zelené, fuchsiové alebo strieborné kúsky. Z jednej kabelky viete vyčarovať niekoľko variant pomocou náhradných remeňov. Tie sú v ponuke od výmyslu sveta a ich farba nemusí ladiť s farbou kabelky. Práve kontrast z kabelky spraví zaujímavý model.

psaníčka

Kabelku môžete doplniť už spomínanou kožušinou alebo strapcami. Tie vidieť veľmi často v rôznych dĺžkach. Najviac trendové sú čo najdlhšie strapce. Menšie kabelky už nemusíte nosiť v ruke. Dajú sa zakúpiť so špeciálnym popruhom, ktorý si uviažete okolo pásu. Ľadvinky hlásia návrat, ale ak ich nemáte v láske a chcete byť in, vyskúšajte tento variant nosenia. Nemusíte ho kombinovať len s ležérnym outfitom. Nosí sa k čomukoľvek, dokonca aj k elegantným šatám a kostýmom.
Čím viac nápadné a bláznivejšie, tým lepšie. Nevyhýbajte sa nezvyčajným tvarom alebo dizajnom. Kabelka ako tranzistorové rádio, lodičky, tanier, lampa alebo tvar pier? Výborný nápad. Ani pri rozmeroch sa nekladú hranice. Na módnych prehliadkach sú vidieť dokonca maxi kabelky pripomínajúce vrecia. Do nich dáte naozaj všetko. Nemusíte sa báť, zachovávajú si štýl a módny duch. Móda je hra a tak sa nebojte experimentovať ani s kabelkami. Tento rok bude vašej fantázii priať.