Ako si oživiť šatník? Pozrite sa s nami na nové jarné trendy!

S teplým počasím prichádza aj každoročná dilema, ktorú nielen ženy ale aj muži zažívajú práve v tomto ročnom období. Jar je časom detoxu, očisty, zmien a nových začiatkov. Tým všetkým spolu s nami prechádza aj náš šatník. Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. To ako sa cítime sa výrazne prejavuje aj v našom štýle obliekania.

mola
 
Béžová nie je fádna
Najznámejšie svetové značky vrátane Dior, Tom Ford, Balmain a Burberry založili svoje jarné kolekcie na béžovej farbe. Na mólach sme mali možnosť vidieť overaly, saká, ale aj šaty v tomto farebnom spektre. Preto sa nebojte vsadiť na krémový look. Táto farba nie je nudnou, práve naopak pozdvihne Vašu prirodzenú krásu.
 
Športová a zároveň elegantná
Už v minulom roku sa začal formovať trend kombinovania športového oblečenia s elegantnými kúskami. Preniesol sa aj do kolekcií na rok 2019 u slávnych mien módneho priemyslu ako napríklad Calvin Klein alebo Prada. V obchodoch siahnite aj po menej klasických materiáloch. Neoprén už dávno nie je súčasťou len športového odevu, vyrábajú sa z neho šaty a sukne, ku ktorým môžete zladiť topánky na vysokom podpätku. Elegantný kostým naopak oživte bežeckými teniskami.
 
Čipka a priehľadné materiály
Čipka je súčasťou módy od nepamäti. Častokrát je však považovaná za materiál, ktorý sa používa hlavne na výrobu spodnej bielizne. V nových jarných trendoch sa objavuje ako súčasť formálneho oblečenia a každodenných“must-have” kúskov. Klasický pracovný outfit môžete premeniť na zaujímavejší tým, že si pod sako namiesto blúzky vezmete krajkový, priehľadný, podprsenkový top.

oblečení
 
Pierka nemusia znamenať gýč
Pierka sa v móde vyskytujú pravidelne ale nikdy sa netešili väčšej obľube ako v posledných mesiacoch. Môžeme ich nájsť na topánkach, kabátoch, blúzkach aj doplnkoch. Je to niečo omladzujúce a zároveň veľmi sofistikované. Sú skvelým prvkom, pokiaľ sa chystáte na večierok alebo oslavu. Rozhodne by ste im aj Vy mali dať na jar šancu.