Značky zblízka

Medzi obľúbenú a známu značku, ktorá sa venuje výrobe športových odevov, patrí Roxy, ktorej špecializáciou je oblečenie na šport pre ženy.

kožešiny

O koho ide?
Roxy patrí spoločnosti Quiksilver, ktorú založili Alan Green a John Law v roku 1970 v meste Torquay v austrálskom štáte Victoria. Na začiatku výroby sa orientovali na oblečenie predovšetkým do vody, hlavne na letné využitie, čo bol vlastne surfing, aj to iba pre mužov. Na trh so ženskou módou vstúpili až v roku 1990. Začínali plavkami, ktoré sa uchytili a našli si svoje stále zákazníčky, a tak sa podporení úspechom vrhli na navrhovanie celoročných kolekcií, s ktorou sa dostavil aj veľký úspech. Postupom času sa začali orientovať aj na vybavenie pre snowboardistov a lyžiarov. Ponúkajú kolekciu Snowboard Roxy a Ski Roxy, čo zahŕňa lyže, dosky aj topánky v spolupráci s firmou Rossignol, ktorá sa takisto zameriava na zimné športy. Z oblečenia u nich nájdete ponuku plátených nohavíc, denimu, šiat, tričiek či mikín, kabátikov a šortiek.

surfing

Na snowboard štýlovo
Jedným z druhov športov, ktorému sa značka venuje, je snowboard. Navrhuje oblečenie moderného a vkusného dizajnu. Časy, keď sme športovali v neforemnom alebo tesnom oblečení z nekvalitných materiálov sú už minulosťou. V súčasnosti sa značka orientuje na návrhy funkčnej spodnej bielizne, ktorá odvádza pot a navyše aj dobre vyzerá. Takisto je to aj s nohavicami alebo mikinami, sú zateplené a z materiálov, ktoré majú povrchovú úpravu na odvádzanie a proti nasiakavosti vody, aby ste na konci dňa nemali pocit, že sa z vás na svahu stal vodník. Kvalitná bunda, čiapka, šál a rukavice, samozrejme, nesmú chýbať. Všetky odevy sú v ponuke v krásnych farbách a postave lichotiacich strihoch, čo ocenia najmä ženy, ktoré aj pri športe dbajú na dokonalú vizáž.

lyže

Nákup výrobkov značky Roxy vám môžeme len odporúčať. Nájdete u nich všetko, čo si vaše športové aktivity budú vyžadovať, spĺňajú najnovšie módne trendy a zaručujú komfort a pohodlie.