Značky zblízka

Medzi obľúbenú a známu značku, ktorá sa venuje výrobe športových odevov, patrí Roxy, ktorej špecializáciou je oblečenie na šport pre ženy.

kožešiny

 
O koho ide?

Roxy patrí spoločnosti Quiksilver, ktorú založili Alan Green a John Law v roku 1970 v meste Torquay v austrálskom štáte Victoria. Na začiatku https://www.celebration.sk/znacky-zblizka/výroby sa orientovali na oblečenie predovšetkým do vody, hlavne na letné využitie, čo bol vlastne surfing, aj to iba pre mužov. Na trh so ženskou módou vstúpili až v roku 1990. Začínali plavkami, ktoré sa uchytili a našli si svoje stále zákazníčky, a tak sa podporení úspechom vrhli na navrhovanie celoročných kolekcií, s ktorou sa dostavil aj veľký úspech. Postupom času sa začali orientovať aj na vybavenie pre snowboardistov a lyžiarov. Ponúkajú kolekciu Snowboard Roxy a Ski Roxy, čo zahŕňa lyže, dosky aj topánky v spolupráci s firmou Rossignol, ktorá sa takisto zameriava na zimné športy. Z oblečenia u nich nájdete ponuku plátených nohavíc, denimu, šiat, tričiek či mikín, kabátikov a šortiek.

surfing

 
Na snowboard štýlovo

Jedným z druhov športov, ktorému sa značka venuje, je snowboard. Navrhuje oblečenie moderného a vkusného dizajnu. Časy, keď sme športovali v neforemnom alebo tesnom oblečení z nekvalitných materiálov sú už minulosťou. V súčasnosti sa značka orientuje na návrhy funkčnej spodnej bielizne, ktorá odvádza pot a navyše aj dobre vyzerá. Takisto je to aj s nohavicami alebo mikinami, sú zateplené a z materiálov, ktoré majú povrchovú úpravu na odvádzanie a proti nasiakavosti vody, aby ste na konci dňa nemali pocit, že sa z vás na svahu stal vodník. Kvalitná bunda, čiapka, šál a rukavice, samozrejme, nesmú chýbať. Všetky odevy sú v ponuke v krásnych farbách a postave lichotiacich strihoch, čo ocenia najmä ženy, ktoré aj pri športe dbajú na dokonalú vizáž.

lyže

 

Nákup výrobkov značky Roxy vám môžeme len odporúčať. Nájdete u nich všetko, čo si vaše športové aktivity budú vyžadovať, spĺňajú najnovšie módne trendy a zaručujú komfort a pohodlie.

Značky zblízka
4.4 (88%)10