Vždy majte tieto veci pri nákupe na pamäti!


Prídete z nákupu a manžel alebo manželka vám pripomenie 100 ďalších vecí, ktoré vám jednoducho vyleteli z hlavy. Tiež sa môže stať, že si zoznam zabudnete doma či v práci. Tieto veci si zapamätajte, alebo napíšte do poznámok v mobile, nech si na ne vždy spomeniete. Pamätajte, lepšie je mať veci ktoré sa vždy používajú vo väčšom množstve, ako ich nemať vôbec.

košíky

ŠAMPÓNY
Hygiena je každodenná činnosť, ba v teplých mesiacoch aj niekoľkokrát za deň a práve preto sa sprchové gély a šampóny na vlasy míňajú v domácnosti ako na bežiacom páse. Je to vec na ktorú vždy zabúdame a je dôležitá, preto si radšej kúpte do zásoby, akoby ste potrebovali a nemali.

ZUBNÁ PASTA
Je ďalšou neodmysliteľnou súčasťou každej kúpeľne, bez ktorej si nevieme predstaviť každodennú rutinu. Pasta zvykne veľmi rýchlo dôjsť a preto je tiež dobre mať jednu, dve do zásoby v zásuvke.

VRECKOVKY
Či už kvôli nádche, alebo aj do každej kabelky- vreckovky sú vecou ktorú tiež vždy používame. Zákon schválnosti pracuje a preto ich vždy potrebujeme najmú vtedy, keď ich nemáme. Preto majte vreckovky vždy v zozname.

ZÁKLADNÉ POTRVINY
V každej domácnosti sú obľúbené potraviny, ktoré sa zvyknú zjesť skôr, ako ich vôbec kúpite. Preto kúpte veci ktoré sa u vás jedia najčastejšie, aj keď ste si možno istý, že ich doma máte. Dobrého nie je nikdy dosť, však?

nakupování

TAMPÓNY/ VLOŽKY
Dámy to dobre poznajú, za ten mesiac čo nemáme menštruáciu, často na ňu úplne zabudneme. Cyklus vie pekne prekvapiť a často zabúdame doplniť spotrebované tampóny alebo vložky, pret radšej tiež vždy kúpte balík do zásoby.

ODLIČOVACIE TAMPÓNY
Sú ďalšou života nevyhnutnou súčasťou dámskej kozmetickej výbavy. Míňajú sa veľmi rýchlo, zvyknú sa aj postrácať, povyhadzovať, často berieme po tri, štyri naraz. Nie je nepríjemnejší pocit, ako spať v celodennom make-upe a preto vždy dbajte nato, aby ste sa pred spaním odlíčili a teda aj mali čím odlíčiť.