Rozprávajte sa

.


Je veľmi veľa vecí, o ktorých muži neradi hovoria. Nehovoríme, že neexistujú utáraní muži, no povedzme si to jasne, ak existuje pohlavie, ktoré je ukecané skutočne najviac, tak sú to určite a bez debaty ženy. Ženy sú jednoducho predurčené na to, aby rozprávali. Aby tvorili nejaké kruhy, v ktorých si môžu vymieňať rôzne názory, hovoriť o veciach, o ktorých muži rozprávajú len veľmi neradi a môžu sa medzi sebou radiť a sťažovať sa. Chlapi to takto necítia a väčšinou sa skutočne nechcú rozprávať o ničom. Verte tomu, že presne takto to jednoducho je, aj keď máte pocit, že váš muž vám bude hovoriť všetko. Nebude.

představení
 
Ak o niečom majú muži naozaj veľmi veľkú nechuť hovoriť, tak je to práve sex. Hlavne vtedy, ak sa práve v ňom nachádza nejaký problém, ktorý by ste chceli vyriešiť a postaviť sa mu. Je naozaj problematické nájsť nejaké riešenie, keď sa s vami váš partner odmieta rozprávať.
 
Ak má problém s erekciou, je jasné, že sa to bude snažiť zahrať do autu. Bude sa tváriť, že to vlastne nič nie je a že absolútne nepovažuje za potrebné to riešiť. No samozrejme, že vy viete svoje, prečo by ste sa k tomu nemohli vyjadriť? Ako jeho partnerky sa to predsa týka aj vás. Musíte však najprv prísť na to, prečo vôbec takáto situácia vznikla a aké riešenie môžete skúsiť potom? Ako však prísť na príčinu, keď sa s vami váš partner odmieta rozprávať? Najprv musíte zistiť či je to dôvod psychický, alebo fyzický. Je jasné, že sú medzi nimi naozaj veľké rozdiely a taktiež sa rozlične hľadajú riešenia.
 
ano

.

Nemusíte sa však obávať toho, že už budete bez sexu. Verte tomu, že sa vždy dá nájsť nejaké riešenie. Musíte však vášho partnera doslova donútiť k tomu, aby s vami spolupracoval. Je jasné, že sa mu o tom nechce rozprávať. Ale musí. Skúste ho nejako presvedčiť a uvidíte sama. Zvládnete to, keď budete obaja chcieť.

Rozprávajte sa
3.9 (77.78%)9
.