Poistenie pre potápačov

Tajomstvá a hĺbka mora vždy lákala človeka. Tento neprebádaný svet je stále zahalený akýmsi rúškom tajomstva, aj keď v súčastnosti o ňom vieme o niečo viac ako to bolo v minulosti. Potápanie je jediný spôsob ako ho vidieť na vlastné oči. Hovorí sa, že kto sa raz ponoril a videl tú krásu podmorského sveta, túto činnosť si zamiluje a bude sa chcieť potápať znovu a znovu. Mnohé cestovné kancelárie dokonca ponúkajú takýto zážitkový zájazd. Samozrejme je potrebné mať za sebou absolvovaný aspoň minimálny potápačský výcvik. Potápanie je úžasná a nezabudnuteľná aktivita, ale je zároveň aj náročná a nebezpečná.

cesta

Nie len pre začiatočníkov, ale taktiež aj pre skúsených potápačov. More svojou veľkosťou a silou je často nevyspytateľné, preto všetkým potápačom odporúčame okrem klasické poistenia sa pripoistiť aj za účelom potápania. Cestovné poistenie na potápanie teraz môžete mať za výhodnú cenu v poisťovni Axa. Výhodou cestovného poistenia v Axe, je to, že Axa asistent je pre vás k dispozícii nonstop kdekoľvek na svete a poradí vám, kde najbližšie môžete získať lekársku pomoc alebo ošetrenie.

more

Teraz sme v poisťovni Axa rozšírili naše cestovné poistenie aj o poistenie pre potápačov, ktoré si môžete doplniť k základnému cestovnému poisteniu a bude vám pokrývať pomoc a akékoľvek zdravotné náklady v prípade, že sa vám niečo stane počas potápania a bude vám potrebné poskytnúť ošetrenie, zdravotnú starostlivosť alebo transport do nemocnice a pod. Nenechávajte veci na náhodu a pripravte sa na zlé veci dopredu, aby ste si mohli užiť vašu cestu plnými dúškami. Ostatné nechajte na nás, Axa sa o vás postará kdekoľvek ste. Spoznávajte neprebádané hĺbky a krásy podmorského sveta a buďee si pri tom istý, že máte za sebou skvelý tím, ktorý vás nikdy nenechá klesnúť. Poistenie v Axa je vždy OK. Vyskúšajte ho teraz aj vy!