Nová špička od značky Cubot

Ak hľadáte nový telefón, ktorý je výkonný, máme pre vás tip. Novinka, ktorá bola predstavená len nedávno, zaujal tisíce ľudí vrátane Slovákov.
 
Značku CUBOT na Slovensku pozná málokto, no toto sa má už čoskoro zmeniť. Postará sa o to zrejme novinka CUBOT MAX 2, ktorý patrí medzi zariadeniami s mimoriadne veľkým displejom. Názov Max 2 hovorí za všetko, pričom jeho cena je priaznivá.

oprava telefonu.jpg
 
Základ tvorí veľký 6,8-palcový IPS panel s HD+ rozlíšením 1352 x 640 pixlov obrazovky a s netradičným výrezom predného fotoaparátu, uložené v pravom hornom rohu. Jeho umiestnenie je dosť netradičné, no podľa výrobcu tak zaberá oveľa menej miesta než pri iných riešeniach. Navyše odolnosť displejov posilňuje aj kryt zobrazovacieho panela prémiovým krycím sklom Gorilla Glass 5.
 
O výkon zariadenia sa postará 8 jadrový procesor Helio P22, ktorému patrí až 4 GB operačnej pamäte RAM. Veľké, 64 GB úložisko postačí pre všetky multimediálne súbory, ale ak nie, môžete rozšíriť až o 256 GB pomocou karty mikro SD. Veľká 5 000 mAh batéria drží s vami krok. Telefón pracuje s OS Android 9 Pie. Vo výbave sa nájde aj 3,5 mm vstup pre slúchadlá či snímač odtlačky prstov.
 
 CUBOT MAX 2 ponúka 8 megapixlovú selfie kameru vpredu a 12 Mpx + 2 Mpx (duálny senzor Sony IMX486) vzadu. Je to adekvátna výbava pre fotografie, ktoré síce nebudú lámať rebríčky, ale ani vás nesklamú.

ochrana údajů.jpg
 
Neni to telefón pre najnáročnejších, ale zvládne toho veľa. Navyše za takú cenu lepší, no hlavne nový telefón nenájdete v jeho kategórii. Menej náročné hry či aplikácie pôjdu ako po masle.
 
Pre najnáročnejších hráčov je tu najvýkonnejší telefón BLACK SHARK 2 od Xiaomi. Má najvyššie skóre, nestojí za hotový majetok a toto skrýva v sebe:
» Výkonný procesor
Procesor Snapdragon ™ 855 s naj vyššou úrovňou 2,84 GHz.
Nezávislé spracovanie obrazu čip
Adreno ™ 640 GPU.
» Až 12 GB RAM + 256 GB úložného priestoru.
» Výnimočná životnosť batérie dosahuje 4000 miliampérov aj s rýchlym nabíjaním verzie 4.0.
» 48 Megapixlov má hlavný objektív fotoaparátu s LED bleskom.
» Sekundárna kamera má 13MP,
6 dielný objektív s dlhou ohniskovou vzdialenosťou a dvojnásobným optickým priblížením.
» Predná kamera má 20 Megapixlov a 5 dielný objektív fotoaparátu.
 
Voľba je vo vašich rukách.