Mobilný dom na rekreáciu

Chceli by ste si zakúpiť chatu, kde budete tráviť víkendy alebo letné či zimné prázdniny s deťmi, ale je to pre vás príliš veľká investícia? Namiesto chaty popremýšľajte radšej nad kúpou mobilného domu, ktorý poslúži na rovnakú rekreáciu, avšak vyžaduje oveľa nižšiu investíciu. Takýto mobilný dom, však môže poskytnúť autentický zážitok pre celú vašu rodinu alebo priateľov a známych. Vrátane leta a teplejších dní je možné niektoré typy mobilných domov aj zatepliť a využívať ich tak na rekreáciu počas celého roka.

sídlisko mobilných domov

Víkendový odpočinok či pár dňovú dovolenku si teda môžete dopriať, vďaka zatepleniu a vykurovaniu aj na jeseň a počas chladnejších mesiacov. K tomu, aby ste mohli mobilný domček využívať vám postačí iba pozemok, na ktorý vám bude vybranou spoločnosťou privezený. Nemusíte riešiť nákup materiálov ani vybavovať stavebných pracovníkov či nebodaj pripravovať sa na vlastnoručné stavanie domu. Mobilné domy sa totiž to po zakúpení rovno vyhotovia a už vo finálnej realizácií sa doručujú zákazníkom na zvolené miesto.

mobilný dom

Výhodou mobilného domu je najmä jeho mobilita, keďže nie je priamo ukotvený v zemi, vždy je k dispozícií možnosť jednoducho ho v prípade potreby presunúť na ďalšie miesto. Vo väčšine mobilných domov nájdete úplne všetko, čo človek potrebuje k pohodlnému odpočinku. Výbava zahŕňa teda kompletné zariadenie od postelí, miesta na sedenie, kuchynky až po kúpeľňu a ďalšie dodatky. Ak premýšľate nad zakúpením menšieho modelu, do ktorého sa však pokojne zmestíte s celou rodinou, Mobilný dom IRM Titania Super Euro-Mobilné domy by mohol byť to pravé. Tento model mobilného domu má rozmery 8 x 3,8 metra a pozostáva z dispozície 3+kk, čo znamená, že v ňom nájdete 3 miestnosti a kuchyňu. Dve z miestností slúžia ako izba a spálňa a tretia ako spoločenská miestnosť alebo obývacia izba. Samozrejme, že súčasťou vybavenia modelu je aj plne funkčná a vybavená kúpeľňa s toaletou.