Doprajte si pohodovú atmosféru vo vašej kancelárii

Otvorené kancelárske priestory sú dnes veľmi moderné, no prinášajú okrem vítanej otvorenosti aj negatíva, ktoré sú pre zamestnancov aj klientov často veľmi nepríjemné. K takýmto neduhom otvorenosti patrí šírenie sa nepríjemného hluku, ktorý má vplyv na nižšiu produktivitu práce a v neposlednom rade je v prípade zón určených pre klientov aj nepríjemným sprievodným javom, ktorý zhoršuje komunikáciu s klientom.

akustická pěna

Ak ste už niekedy navštívili pobočku komerčnej banky, tak viete, že je v takýchto prípadoch veľmi potrebný pocit súkromia a diskrétnosti. Preto je potrebné v takýchto priestoroch umiestňovať materiály, ktoré dokážu pohlcovať nepríjemne šíriace sa zvuky, ktorých je v takýchto priestoroch viac než dosť. Vyzváňanie telefónu, zvuk kopírky alebo tlačiarne, hovorené slovo s klientom, to všetko ruší neustále zamestnancov i klientov.

V súčasnosti sa môžete takémuto nevhodnému prostrediu vyhnúť inštalovaním vhodných akustických interiérových prvkov, ktoré dokážu výrazne odhlučniť kanceláriu. Akustické prvky umiestnené na strope alebo na stenách pohltia vysoké percento hluku a takýto priestor potom pôsobí na všetkých veľmi decentne a príjemne. Odhlučnenie kancelárie neprináša iba zníženie hluku prichádzajúceho z vonkajšieho prostredia, ale vhodne zvolené akustické prvky dokážu vo veľkej miere absorbovať aj zvuky produkované priamo v týchto priestoroch. Výsledná zvuková kulisa vytvára veľmi príjemnú pracovnú atmosféru, ktorú ocenia všetci zamestnanci pohybujúci sa dlhodobo v takýchto priestoroch.

kancelář odhlučnení

Dnes už existuje veľké množstvo možností ako docieliť v rušných kanceláriách alebo call centrách požadovaný akustický komfort. Vari najskúsenejších odborníkov v tejto oblasti nájdete na stránkach https://www.akusticka-izolacia.sk/, kde sa môžete oboznámiť s používanými modernými materiálmi vhodnými na pohlcovanie nežiadúceho hluku.