Banketové stoličky – čo si vybrať?

Mnohí z nás si dobre uvedomujú, že banketové stoličky musia byť tými dizajnovými kusmi nábytku, ktoré majú niečo do seba. V praxi to zvyčajne znamená ich trochu nezvyčajný podstavec alebo zaujímavo vyzerajúce čalúnené detaily. Hovoríme o sedadle, ktoré plynulo prechádza do operadla, je potiahnuté poťahovou látkou a čalúnené v neobvyklej farbe. Veľmi dôležitou súčasťou je aj podstavec, ktorý sa skladá z tyčí ohnutých pomerne výrazným spôsobom a často je pochrómovaný alebo vyrobený z brúseného hliníka. To všetko preto, aby si vás hostia všimli už z diaľky.

Krikľavé farby banketových stoličiek

Nemožno poprieť, že banketové stoličky majú často krikľavé farby a spôsob ich kombinácie je tiež pútavý. Veľa znamená aj to, že čalúnené prvky v tomto konkrétnom prípade nevyzerajú štandardne, t. j. samotné sedadlo môže byť spojené s operadlom iba podrúčkami, čím vzniká oválny a pomerne štýlový zlom medzi nimi.

Tento druh detailov banketových stoličiek oslovuje mnohých z nás, a preto ich chceme mať nielen vo svojich domácnostiach alebo jedálňach, ale aj v banketových sálach. Musíme si tiež uvedomiť, že banketový nábytok je oveľa viac ako len štýl, a v tomto prípade sa to odráža v cene.

elegantní stoliky

Banketové stoličky a ich nezvyčajný tvar

Banketové stoličky sú modely, ktoré musia byť nápadné, takže sivé látkové čalúnenie pre ne nie je bežnou voľbou, a ak áno, musí byť skombinované so zaujímavými nohami alebo podstavcom z chrómovej ocele či dreva s výrazným rezom.

Samozrejme, navrhovanie takýchto tvarov je spojené s problémami, ktoré sa pravdepodobne nedajú ľahko vyriešiť – ale je to výzva, pokiaľ ide o navrhovanie pohodlia a tvaru čalúnenia. Pre dizajnérov týchto modelov nábytku je tiež dôležité, aby sa inšpirovali tým, čo bolo predtým, a na základe toho vytvorili pekne vyzerajúcu modifikáciu.

Máte radi banketové stoličky? Nie ste si istí, ktorý model si vybrať a ktorý bude najlepšie vyhovovať vášmu interiéru? Dôverujte profesionálom a zverte sa do rúk poľského výrobcu Mextra s dlhoročnými skúsenosťami. Pod našou značkou Alpo, navrhnutou špeciálne pre slovenský trh, nájdete všetko, čo potrebujete, vrátane univerzálnych a elegantných banketových stoličiek, vďaka ktorým sa vaši hostia budú počas recepcie cítiť výnimočne. Zavolajte nám a spoločne vyberieme optimálny model, ktorý plne splní vaše očakávania!