Vyrazte s Jeepom na cesty

Zrejme každý si pod označením „džíp“ automaticky predstaví terénne auto. Je to už tradičný vizuálny pohľad, značka Jeep je vlastne dobre známa aj na Slovensku a našťastie ani u nás nechýba autorizovaný predajca týchto populárnych vozidiel  https://autobecchi.sk.

autoservis

 Vravíme o dostupnej ponuke modelov ako RenegadeWrangler či Compass, respektíve o terénnych vozidlách, ktoré v ideálnej miere kombinujú mohutný dizajn a komfort spoločne s úpornými vlastnosťami. A práve úsporné vlastnosti sú rozhodne oceniteľným faktorom prakticky pre každého vodiča a obzvlášť  pre každého fanúšika tejto svetovo známej značky automobilov.

Je zaujímavé, že značka Jeep už dlhodobo pokračuje vo svojom trende, vlastne od svojich úplných začiatkov je povestná výrobou terénnych áut. Tieto sa zároveň pýšia  všeobecne uznávanou kvalitou a aj slovenskí motoristi vlastne dodnes používajú miesto pojmov „crossover“  či „offroad“ priamo označenie džíp. Často sa ale pri nich stretávame takisto s označením „SUV“.

Svojimi vlastnosťami a v neposlednom rade svojim vzhľadom sú tieto typy áut unikátom, avšak dobre známym, uznávaným a populárnym nielen v USA, no takisto už aj v Európe.

compass-gallery-exterior-iconic-style-reimagined-desktop-1.jpg.image_.1000-1

Spomenutý bol takisto model Jeep Compass, ktorý je v súčasnosti dostupný aj na Slovensku, v autorizovanej predajni Auto Becchi v Žiline. Túto dostupnosť si v dnešnej dobe dokážete ľahko overiť aj online, spoločne s ďalšími službami týkajúcimi sa nielen predaja, ale napríklad aj servisu a ďalších služieb spojených s týmito obľúbenými  vozmi. Toto špecifické SUV je niečím, čo viditeľne vychádza z priemeru, vravíme tu o moderných vlastnostiach a unikátnom dizajne, ku ktorým nechýba ani autorizovaný Jeep servis.

Komplexné služby spojené so opravou a celkovým servisom „džipov“, prípadne iných vozidiel dnes nájdete prehľadne pod jednou strechou, resp. všetko prehľadne online na webe, viac o Jeep servise sa dozviete na tomto odkaze:

https://autobecchi.sk/servis/jeep/ spoločne s predajom rôznych typov áut a mnohými zaujímavými službami pre motoristov či pre tých, ktorí túžia po kúpe nového alebo jazdeného vozidla. Nechýba ani možnosť skúšobnej jazdy či požičovňa áut.

5/5 - (2 votes)