Plastova obálka vhodná pre bezpečné doručenie

Preprava a doručovanie tovaru je náročný logistický proces. Rozhoduje spoľahlivosť, kvalita a rýchlosť doručenia. Obalový materiál je takisto dôležitý.trailer-155300_640

Plastove obalky sú spoľahlivým riešením a kvalitným obalovým materiálom. Na ich výrobu sa používa plast, ktorý je špeciálne upravený a odolný voči mechanickým vplyvom a zároveň aj voči poveternostným vplyvom. Plastové obálky sú vodotesné a oderu odolné.

V ponuke sú rôzne veľkosti od formátu A3 až po veľkosť A5. Ich hrúbka je 60, 70 alebo 90 mikrometrov a vydržia aj väčšiu záťaž. Farebné vyhotovenie ponúka škálu farieb od bielej, čiernej až po sýtejšie farby a výnimkou nie je napríklad modrá, ružová alebo zelená obálka.

envelope-2575249_640

Majú veľkú výhodu v porovnaní s kartónovými obalmi – sú menej náročné na priestor a nezvyšujú náklady na prepravu. Zákazník si to určite povšimne a rád sa k nim opätovne vráti.

Sú určené na balenie papierových zásielok, tlačovín akéhokoľvek druhu, sú využívané aj na balenie textilu, prípadne drobných predmetov bez ostrejších hrán a nerovností.

Využívajú sa aj v medzinárodnej preprave a obzvlášť prevedenia s uškom sú jednoduché na manipuláciu. Ľahko sa zavesia a ich využitie je aj v domácnosti. Najmä farebné obálky s uškom sú v poslednom období populárne aj v domácnostiach.

Doručenie a preprava tovaru má byť rýchla a diskrétna. Plastové obálky majú vo vnútri tmavú fóliu, ktorá zabezpečí nepriepustnosť obálky a nikto nezbadá jej obsah. Po doručení je obálka iba Vaša a iba Vy spoznáte jej obsah.

Ponúkané balenia sú väčšinou po 50 až po 100 kusoch, ale v prípade Vašej požiadavky sú k dispozícii aj iné množstvá.

Uzatváranie plastových obálok je vo väčšine prípadov pomocou samolepiacej fólie, ktorá obálku spoľahlivo a vodotesne uzavrie.

Funkčnosť, originálny farebný dizajn, atraktívnosť a odolnosť sú hlavnými prednosťami plastových obálok.