Obedové menu na úrovni

Ak ste z hlavného mesta a hľadáte reštauráciu, z ktorej si objednáte obed domov alebo do práce, máme pre Vás skvelý tip na obedové menu v Bratislave https://www.gurmanskydvor.sk/denne-menu/. Gurmánsky dvor u Oravca je naša reštaurácia s dlhoročnou tradíciou. Ponúkame jedlá, ktoré sú lahodné, varené z kvalitných surovín a podávané v poctivej porcii, aká Vás naozaj zasýti. Už si nemusíte vyberať medzi poriadnou porciou alebo chutným jedlom. Gurmánsky dvor u Oravca spĺňa obidve tieto požiadavky. Využite náš praktický spôsob možnosti vytvorenia objednávky, a to prostredníctvom našej webovej stránky www.gurmanskydvor.sk.

kuchár

Objednávku vytvoríte pár klikmi a my sa postaráme o zvyšok. Čerstvo navarený obed Vám doručíme až domov alebo do Vášho zamestnania. Za vytvorenú objednávku Vám vrátime 5% z jej hodnoty, a to formou kreditov, ktoré budete môcť použiť pri ďalšej objednávke. Takým spôsobom odmeňujeme verných zákazníkov, ktorých si veľmi vážime. Ak Vám viac vyhovuje telefonická komunikácia alebo práve nemáte prístup k internetu, zavolajte nám, prosím, na telefónne číslo 0905 951 718. Bežné objednávky rozvážame v časti Bratislava Ružinov a Prievoz, no v prípade väčšej objednávky sa s Vami samozrejme vieme dohodnúť aj na donáške do inej bratislavskej časti.

guláš

Naši kvalifikovaní kuchári, ktorí pripravujú jedlá s láskou, si dajú záležať na tom, aby Vám uvarili obed, kvôli ktorému si budete jedlo objednávať opakovane práve z našej reštaurácie. Vyberte si z našej ponuky obedového menu a k hlavnému jedlu si zvoľte jednu z dvoch polievok, ktoré už máte v cene menu. Snažíme sa variť rozmanité a nápadité jedlá, aké Vám budú spríjemňovať deň a uspokoja Vaše chuťové poháriky. Ak nás máte možnosť navštíviť osobne, nájdete nás na Stachanovskej ulici č. 41 v Ružinove. Čakajú na Vás príjemné priestory a personál, ktorý Vás s radosťou obslúži. V teplejšom počasí určite oceníte terasu pod viničom.

Publikováno v Nezařazené