Nový vietor do plachiet

Byť spolu 24 hodín denne, to preverí každý vzťah. Či to ustojí alebo nie. Záleží od týchto dvoch osôb. Niektoré páry nemôžu byť ani len v jednej miestnosti spolu niekoľko hodín a iné páry by sa zasa nemohli rozdeliť ani na pár minút. Takí sme rozdielni, my ľudia. Terajšia situácia teda preverí všetkých z nás. Samozrejme, okrem tých, čo pracujú a nemôžu zostať doma. Mohli by sme povedať, že to sú tí šťastní? Alebo nešťastní? Závisí od uhla pohľadu a od toho, do ktorej z týchto dvoch skupín ony patria. Každopádne, je to dosť veľká záťaž na psychiku aj samému človeku a to potom ovplyvňuje aj celkovú domácnosť a správanie v nej.

girl-1712825_1920

Tak, keď to už doma nemôžeš vydržať.. nevieš sa dennodenne už dívať na tú svoju starú… už ti lezie na nervy každé jej slovo, každá výčitka alebo aj to, keď sa snaží o niečom zavtipkovať.. keď už nechceš tráviť dni len s ňou.. keď už cítiš, že potrebuješ nejakú zmenu.. niečo nové, čo by ti pomohlo nadobudnúť aspoň nejakú radosť zo života a svetlú vidinu na konci tmavého tunela… tak neváhaj a navštív sex ponuky Privatportal.

women-239447_1920

Prídeš na iné myšlienky. Tvoj život naberie nové obrátky. Vyjdeš z toho nekonečného stereotypu, ktorý nás všetkých ubíja. Dostaneš niečo, na čo sa budeš môcť tešiť. Ak si to dopraješ pravidelne, tak získaš nové svetlo na konci tunela, niečo prečo sa oplatí ráno vstávať. Ani na tú svoju domácnosť už nebudeš taký nepríjemný, pretože získaš novú skúsenosť, ktorá ťa rozveselí a prinesie radosť do tvojich rovnakých dní. Získaš nové poznatky aj v tejto oblasti a to nie je nikdy na škodu sa v tomto zlepšiť. Možno to ocení aj tvoja manželka. Ale myslím, že určite áno, keď sa budeš usmievať od ucha k uchu a už nebudeš taký ufrflaný. Tým pádom bude aj ona príjemnejšia a spolu lepšie zvládnete túto situáciu. Tak si nenechaj pokaziť manželstvo, ale zachráň ho aj týmto spôsobom. Bude to taký nový vietor do tvojich starých plachiet.

Publikováno v Nezařazené