Domov, sladký domov

Každý z nás miluje svoj domov. Je to miesto kde môžeme nabrať energiu a oddýchnuť si. Veď čo viac si môže človek priať ako spokojný a šťastný domov? Nič nie je lepšie ako vedieť, že doma sa cítime v bezpečí a vždy keď nám nie je dobré máme kde nabrať energiu na to aby sme pokračovali ďalej. Domov, sladký domov čo si pod týmto predstavujete vy?

kuchyně

Ja si pod týmto slovom predstavím moju mamku a celú rodinku. Taktiež si predstavím veľkú obývačku, kde oddychujeme, čítame a pozeráme filmy. Predstavím si teplo domova keď je vonku chladno a padá sneh. Predstavím si svoju izbu, kde mám všetky svoje dôležité veci a veľkú pohodlnú posteľ plnú vankúšov. To všetko je pre mňa domov.

Od čoho závisí aby sme sa doma cítili dobre? Vplýva na to viacero faktorov, no osobne si myslím, že je to najmä rodina a prostredie. Ak nás doma nikto nečaká je to veľmi smutné a domov potom nie je to čo by sme očakávali. Samozrejme človek si dokáže vytvoriť domov aj úplne sám, nie každý má to šťastie na veľkú rodinu. Iný dokonca preferujú samotu.

Potom už ide hlavne o zariadenie priestoru a o celý priestor bytu či domu. Veľmi vhodné je ak je priestor otvorený, pretože tak pôsobí útulnejšie a krajšie. Je dobré ak je naplnení predmetmi, ktoré pre nás niečo znamenajú ako nejaké pamiatky, či fotografie. Zariadenie bytu, či domu nemusí byť vôbec luxusné postačí zopár kúskov.

interiér

Takéto kúsky si môžete vyrobiť aj sami a ani nemusíte míňať peniaze. Napríklad ak nemáte peniaze na gauč. Kúpte si veľké vankúše a naukladajte ich na zem. Doprostred postavte menší stolík a budete mať takýto netradičný štýl obývacej miestnosti. Je to len na fantázii. Každopádne domov je pre každého niečo iné. Pre niekoho rodina, pre iného luxus. Záleží to samostatne od každého jedného človeka. Hlavné je len aby ste sa v ňom cítili príjemne. Na ničom inom nezáleží.