Noste si, čo sa vám páči

Ľudia často trpia tým, že nemajú ani len tú najmenšiu predstavu o tom, čo by vlastne mali robiť so svojím životom. Je to na jednej strane naozaj zvláštne, no na druhej strane je to aj trochu deprimujúce a desivé. Ako niekto nemôže vedieť, čo by mal robiť? Veď je to predsa jednoduché, tak prečo sa proste nezoberiete a neurobíte to? Potom sú tu však aj druhí ľudia, ktorí veľmi dobre vedia, čo by mali robiť a ako by mali robiť, ale jednoducho to neurobia a z rôznych dôvodov. Najlepšie sú však určite výhovorky. Ak ide o tieto veci, v tomto sme my ľudia jednoznačne majstri.

modelka
 
Vždy začnite od seba
 
Či už sa tomu bránime, alebo nie, pravdou vždy zostáva, že sme jednoducho ľudia, ktorí radi druhých zo všetkého obviňujú. Odsudzujeme všetko, čo sa nám dostane pod ruku. A to napríklad aj módu, aj keď nežijeme v socializme a môžeme nosiť, čo len chceme (lebo presne to je teraz moderné). Koľkokrát sa vám stalo, že si vás žena obzerala od hlavy až po päty a krútila nad vami hlavou? Asi je jasné, že to nie je niečo, čo by ste videli radi. Ale musíte si uvedomiť, že to predsa len stále nie je problém, ktorý by vás mal nejakým spôsobom potopiť. Keď raz máte svoj vlastný štýl, určite by ste nikoho nemali nechať, aby vám do toho niečo rozprával.

dívka
 
Váš štýl, vaše pravidlá
 
Našťastie (a pre niektorých nanešťastie) žijeme v dobe, kedy môže každý skutočne nosiť všetko, čo sa mu páči. To však neodmysliteľne znamená aj to, že keď si na seba zoberiete niečo odvážne, naozaj sa môžete stretnúť s opovrhnutím a s tým, že sa to proste ľuďom okolo vás páčiť nebude, aj keby ste sa veľmi snažili. Nie je to nič, za čo by ste sa mali hanbiť. Ale je to skutočnosť, ktorú musíte prijať, ak chcete, aby bolo všetko v poriadku. Nebojte sa prejaviť pomocou módy. Ale nebojte sa potom za tým aj stáť a veriť tomu, čo ste urobili. Je to dôležité.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup