Benefity ružového oleja v starostlivosti o pleť

Ružový olej je vyrobený zo semien ružových kríkov a je plný vitamínov, antioxidantov a esenciálnych mastných kyselín, ktoré robia pre vašu tvár úžasné veci. Pochádza z Čile a nepôsobí len proti starnutiu pleti ale aj proti akné. Neexistuje síce žiadny vedecký dôkaz o tom, že olej z ružových semien je pre vašu pleť najlepší, ale to neznamená, že je nevhodný. Rovnako ako väčšina kozmetických produktov nemusí fungovať pre každého, ale pre niekoho môže pôsobiť priam zázračne. Tu sú potenciálne kožné choroby proti ktorým môžete tento olej vyskúšať.

olejíček

Suchá pleť
Olej môže fungovať ako skvelá prírodná alternatíva pre zvlhčovanie pleti. Má výživné mastné kyseliny, ktoré spolu s vodou sú hlavnou zložkou väčšiny krémov.
Vrásky a škvrny
Olej z ruže je naplnený živinami, ako sú protizápalové mastné kyseliny a vitamíny A a C. Tieto zložky sa používajú na ošetrenie príznakov starnutia pleti a pigmentácie, hydratujú pokožku a opravujú ju a poskytujú silný ochranný antioxidačný film.

Rozjasňuje pokožku
Látky v tomto oleji pomáhajú utiahnuť vaše póry a rozjasniť vašu pokožku. Začnite s malým množstvom vo svojej každodennej rutine, poklepte niekoľko kvapiek oleja každý večer na vašu vyčistenú pleť.
Spevňuje pokožku
Olej môže pomôcť vašej pokožke znovu získať elasticitu, ak ste si v poslednej dobe všimli nejaké prepadnutie. Natrite si niekoľko kvapiek na tvár ráno a opäť tesne pred spaním, aby ste zas mali krásnu pokožku.

oleje

Jazvy
Protizápalové mastné kyseliny a vitamíny A a C robia tento olej potenciálnym riešením na vyblednutie akýchkoľvek tvárových jaziev alebo nevzhľadných škvŕn. Spoločne pomáhajú predchádzať oxidatívnemu poškodeniu a pomáhajú pokožke znovu vytvárať kolagén. Môžu pomôcť vyblednúť hyperpigmentáciu pokožky a potenciálne minimalizovať vzhľad jemných jaziev.
Tento olej je veľmi silný prostriedok na pleť a dokáže robiť divy. Vyskúšajte ho, či pomôže aj vám. A ak vám nepomohol nezúfajte, je kopu ďalších výrobkov, ktoré vám môžu pomôcť.  


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup